Prihlásenie
Nová registrácia
Nákupný košík

Úvod | HODINKY | Hodinky Diesel

Hodinky Diesel

Značka Diesel bola pôvodne založená pánmi Renzo Rosso a Adriano Goldschmied. Dnes má značka hodnotu miliárd a ročný obrat je v súčasnej dobe viac ako miliarda dolárov. Väčšina príjmov pochádza z predaja džínsového oblečenia. V súčasnej dobe väčšina štýlov kolekcie Diesel hodiniek vychádza v ústrety mladým a značka Diesel získava veľkú popularitu na globálnom trhu.

Imidž Diesel hodiniek možno zhrnúť do dvoch slov: extravagantné a odvážne. Ich produkty sa odlišujú od konkurencie. So svojimi pestrými farbami, širokými náramkami a zdanlivo neskutočnou technikou, Diesel hodinky ukazujú ľuďom, že sú zábavné a jedinečné ako ten, kto hodinky bude nosiť.

Je hneď jasné, prečo Diesel predáva viac než 1,3 miliardy dolárov v produktoch každý rok. Vytvorili veľmi populárny a zábavný štýl, ktorého sa ľudia nedokážu nabažiť! Diesel hodinky a iné produkty možno zakúpiť na viac ako 5000 predajných miestach po celom svete, vrátane 300 obchodov vlastných a prevádzkovaných spoločností.

Diesel hodinky sú k dispozícii na širšom trhu, pretože sú cenovo dostupnejšie a apelujú na mladšiu generáciu. Hodinky Diesel sú atraktívne a moderné, rovnako vhodné pre nosenie s oblekom alebo s džínsami. Sú rozhodne určené pre ľudí, ktorí žijú aktívny životný štýl.

 

168,31 €
Pánske hodinky Diesel DZ4350. Chronografové hodinky v moderných farbách, hnedý kožený ...
Detail produktu Pánske hodinky Diesel DZ4350
Novinka

Exkluzívne značky
Exkluzívne značky

Domov | O nás | Kontakt | Obchodné podmienky
© SKMODA, 949 01 Nitra. Všetky práva vyhradené. | created by Weblife
Pridajte sa k našim fanúšikom Pridajte sa
k našim fanúšikom