Prihlásenie
Nová registrácia
Nákupný košík

Úvod | ZNAČKOVÉ KABELKY | Michael Kors kabelky

Michael Kors kabelky

Michael Kors je uznávaný ako jeden z amerických najprominentnejších dizajnérov pre luxusné športové oblečenie a doplnky.

Zlaté pruhy a farby a odtiene sú súčasťou novej sezóny kabeliek pre túto sezónu Jar 2014. Od účelových tašiek cez rameno, ktoré majú inteligentné riešenia priestoru, až po elegantné dámske kabelky cez rameno navrhnuté v štýle a duchu praktickosti. Pre túto sezónu sú takisto pripravené veľké tašky pre všetky vaše potrebné veci. S novými úpravami, ktoré sa líšia od hladkej kože, vysoko lesklé materiály, kombinácie s bavlnou, to všetko je in. Určite si všimnete zaujímavé detaily, ktoré vytvára kontrastné prešitie, zábavné visiace doplky a odvážne logo značky, tieto kabelky Vás určite zaujmú.

Kolekcia Michael Kors kabelky boli a sú veľmi populárne a úplne ovládli svetový trh so širokou škálou produktov. Michael Kors kabelky sú k dispozícii vo vysokej kvalite, v elegantnom dizajnérskom prevedení a jemné spracovanie je samozrejmosťou. Toto všetko pomáha k tomu, aby kabelky mali dlhú trvácnosť a stoja na čele módneho sveta už po celú dobu. Michael Kors používa trvanlivé a ekologicky udržateľné suroviny, jeho kabelky sľubujú tú najlepšiu životnosť. Michael Kors je návrhár, ktorý vytvoril nový módny trend. Skmoda je profesionálny on - line obchod pre tie najlepšie produkty a za veľmi rozumnú cenu. Vitajte u nás!

Snáď žiadny iný americký návrhár nie je taký populárny v súčasnej dobe v oblasti dámskeho športového oblečenia ako Michael Kors. Rodák z New York City, Michael začal robiť svoje prvé návrhy už v mladom veku. Jeho matka, Joan Kors, pripisuje tento skorý záujem o módu svojej bývalej kariére v modelingu. Od skorého detstva bol Michael vystavený vplyvu high - end módy. Ako teenager navrhoval a predával oblečenie v pivnici svojich rodičov a neskôr sa prihlásil na Fashion Institute of Technology. Na škole zostal iba po dobu deviatich mesiacov, potom začal pracovať v butiku, ktorý mu dovolil na tomto mieste predávať svoje vlastné návrhy. Módny riaditeľ Bergdorf Goodman ho objavil krátko potom a Michaelove prvé skutočné dizajny začali v Bloomingdales, Bergdorf Goodman, Lord & Taylor, Neiman Marcus a Saks Fifth Avenue. Dnes sa Michael Kors návrhy a kolekcie predávajú po celom svete a jeho návrhy sa pohybujú od drahých večerných rób až po oblečenie ready - to - wear, Jet Set - športový štýl. Jeho návrhy získali ohlas u kritikov a jeho modely sú nosené veľkými celebritami všade vo svete. K jedným z jeho nedávnych úspechov patrí navrhnutie šiat pre prvú dámu Ameriky Michelle Obamu. Boli to šaty pre jej prvý oficiálny portrét.


229,61 €
Super elegantné dámske hodinky MK6584 v kombinácii zlatej farby a ružového zlata, mód ...
Detail produktu Dámske hodinky Michael Kors MK6584, luxusné značkové hodinky
Novinka

Exkluzívne značky
Exkluzívne značky

Domov | O nás | Kontakt | Obchodné podmienky
© SKMODA, 949 01 Nitra. Všetky práva vyhradené. | created by Weblife
Pridajte sa k našim fanúšikom Pridajte sa
k našim fanúšikom