Prihlásenie
Nová registrácia
Nákupný košík

Úvod | HODINKY | Hodinky Guess

Hodinky Guess

Hodinky Guess sa už roky spájajú s hip a trendovým štýlom mladých. Určite poznáte tie exotické obrázky z katalógov, kde majú modelky na ruke práve hodinky Guess. Guess hodinky sú také viditeľné,  že štýl a dizajn hodiniek sú nezameniteľné s inou značkou. Odkedy prišla firma Guess na trh so svojim dizajnom hodiniek, tak vo svete sa zmenil pojem hodinky na šperk. Už sa nepozeráme na hodinky ako ukazovateľ času, ale vyslovene sa stali doplnkom k nášmu oblečeniu. A Guess ich z obyčajného doplnku povýšil na fantasticky vyzerajúci šperk.
V poslednej dobe sa Guess orientuje aj na bohatšie vrstvy so svojou diamantovou kolekciou hodiniek, ktoré sú švajčiarskej výroby. Dámske hodinky Guess sú známe z Paríža či Milána. A k ich najúspešnejším modelom patria tzv. Gold a Silver G mix line.

Fanúšikovia značky Guess z 80. a 90. rokov už dokonale poznajú dámske hodinky Guess alebo pánske hodinky Guess. Táto odevná firma zachytila ducha doby a predstavivosť angažovaním supermodeliek ako Claudia Schiffer v reklamných kampaniach. Značka bola takisto silno podčiarknutá v kultových filmoch ako "Návrat do budúcnosti". Tento úspech na striebornom plátne viedol k tomu, že Guess sa stal medzinárodne slávnou značkou, ktorá dramaticky rastie počas posledných 30 rokov. Výsledkom bola fenomenálna expanzia a značka Guess  sa stala lídrom na trhu v USA od roku 1983.


99,00 €
Hodinky Guess, ktoré sú nápadité a originálne, ale zároveň je v nich niečo milé a die ...
Detail produktu Dámske hodinky Guess model W65008L2, výpredaj za super cenu
Akcia

Exkluzívne značky
Exkluzívne značky

Domov | O nás | Kontakt | Obchodné podmienky
© SKMODA, 949 01 Nitra. Všetky práva vyhradené. | created by Weblife
Pridajte sa k našim fanúšikom Pridajte sa
k našim fanúšikom