Prihlásenie
Nová registrácia
Nákupný košík

Úvod | HODINKY | Hodinky Donna Karan DKNY

Hodinky Donna Karan DKNY

Značka Donna Karan alebo DKNY je široko známa ako jedna z najnovších módnych značiek hodiniek a rešpektovaná pre kvalitu materiálov a detailov. Značka DKNY zaznamenala veľký úspech v dizajne hodiniek ako pre dámy, tak i pre pánov. Ale najúspešnejšou kolekciou hodiniek sú zlaté hodinky s kryštáľmi  pre dámy a chronografové hodinky pre pánov. Značku DKNY nájdete v najluxusnejších obchodných domoch, ale aj u nás v Skmoda.

Objavte hodinky DKNY, v ktorých dokážete nájsť ten pravý urban style. Tieto vysoko kvalitné a noblesné hodinky ponúka značka Donna Karan DKNY v rozmanitom prevedení, od príležitostnej elegancie až po sofistikované alternatívy k Vašim šatám. Nájsť ten správny štýl pre každú príležitosť je veľmi dôležité tak, aby zodpovedal modernej a chic dáme.

Donna Karan New York ponúka vkusné, ale charakteristické módne doplnky inšpirované mestom. Rozhodnite sa pre elegantný vzhľad, uvoľnený a neformálny štýl alebo mäkký - ale silný - vzhľad kože. Vyberte si klasické elegantné dámske hodinky DKNY, alebo preskúmajte svet jedinečných náramkov k hodinkám DKNY. Od tenkých moderných náramky až po odvážne silnejšie ramienky - vyberte si ten správny tak, aby vyhovoval Vášmu štýlu. Budú Vám vyhovovať hodinky so zirkónmi alebo sa môžete rozhodnúť pre hladký styling kruhového ciferníku? Pánske hodinky DKNY majú taktiež svoj osobitý vzhľad, ktorý podčiarkuje práve mestskú módu a mladistvý vzhľad. Pri hodinkách DKNY nie sú žiadne zlé voľby, len možnosti, ktoré vyjadrujú váš osobný štýl .


89,00 €
Pánske hodinky DKNY NY1235 od svetoznámej dizajnérky Karan. Moderný a súčasný dizajn, ...
Detail produktu Pánske hodinky Donna Karan DKNY  NY1235

Exkluzívne značky
Exkluzívne značky

Domov | O nás | Kontakt | Obchodné podmienky
© SKMODA, 949 01 Nitra. Všetky práva vyhradené. | created by Weblife
Pridajte sa k našim fanúšikom Pridajte sa
k našim fanúšikom